Rune I Johansson oljemålning

Rune I Johansson oljemålning
Rune I Johansson oljemålning
Rune I Johansson oljemålning
Rune I Johansson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANSSON, Rune I (född 1943): Motiv med ekorrar och talgoxar, signerad och daterad Rune I. Johansson 00, olja på duk, 60x73 cm

177269

2013-04-03