Lars Göran Malm oljemålning

Lars Göran Malm oljemålning
Lars Göran Malm oljemålning
Lars Göran Malm oljemålning
Lars Göran Malm oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALM Lars Göran(samtida): Kustlandskap, signerad, olja på duk, 50x70 cm

177273

2013-04-03