J Hardy färgetsning

J Hardy färgetsning
J Hardy färgetsning
J Hardy färgetsning
J Hardy färgetsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARDY, J (1900-tal): Figurscen, signerad J Hardy, färgetsning, 44x53 cm

Smärre reva

177291

2013-04-03