Silhuetteklipp Gustaf Sandberg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SILHUETTEKLIPP, 1900-talets början, delvis signerade GS (Gustaf Sandberg), varierande mått

177295

2013-04-03