Målning 1800-tal
2013-04-04
177301
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Björkar vid insjö, signerad och daterad -91, olja på duk, 29x38 cm