Målningar 18/1900-tal
2013-04-04
177309
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal) (2 st): Landskap, 1 otydligt signerad, olja på duk och pannå, 24,5x30 resp 20x25 cm
Ramskador