Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VAS, SKÅL, keramik, Josef Ekberg, vasen märkt Gustafsberg 1907 J Ekberg samt skålen Gustavsberg 1926 JE, höjd 13-24 cm
Vasen med krackeleringar, båda med smärre nagg och sprickor
177323
2013-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här