Vas lockurna tallrik Nils Emil Lundström

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, TALLRIK, porslin, Nils Emil Lundström höjd 27 cm, tallrikens diameter 22,5 cm

Lockurna och vas med skador och lagningar

177330

2013-03-31