Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅLFAT, imariporslin, Japan, 1700-tal, blommotiv, höjd 10, diamater 55,5 cm
Lagningar, skador
177335
2013-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här