Skålfat Japan

Skålfat Japan
Skålfat Japan
Skålfat Japan
Skålfat Japan

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅLFAT, imariporslin, Japan, 1700-tal, blommotiv, höjd 10, diamater 55,5 cm

Lagningar, skador

177335

2013-04-01