Skrivbord med uppsats

Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats
Skrivbord med uppsats

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD MED UPPSATS, fanér i valnöt samt skurna dekorelement i mahogny, uppsats med skåp- och lådinredning, höjd c:a 145, 65x108 cm, nyckel medföljer

Slitage, fanérskador, löst ben

177336

2013-04-04