Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD MED UPPSATS, fanér i valnöt samt skurna dekorelement i mahogny, uppsats med skåp- och lådinredning, höjd c:a 145, 65x108 cm, nyckel medföljer
Slitage, fanérskador, löst ben
177336
2013-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här