Vas överfång i grönt

Vas överfång i grönt
Vas överfång i grönt
Vas överfång i grönt
Vas överfång i grönt
Vas överfång i grönt
Vas överfång i grönt

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS, signerad Köck, överfång i grönt, höjd 24 cm

Lagning

177340

2013-03-31