Stig Morin olja på duk

Stig Morin olja på duk
Stig Morin olja på duk
Stig Morin olja på duk
Stig Morin olja på duk

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MORIN, Stig (född 1943): "Den rosa bilen", signerad och daterad Stig Morin 75, olja på duk, 120x150cm
PROVENIENS: Börje Lantz samling

177353

2013-04-03