Claude Weisbuch färglitografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WEISBUCH, Claude (född 1927):(2) Figurkompositioner, signerade, 130/280 resp 174/280, färglitografier, 53x75 cm vardera

177358

2013-04-03