Bengt Lindström färgcarborundum
2013-04-03
177361
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): "Ansikte", signerad Lindström, 22/99, färgcarborundum, 75x56 cm
PROVENIENS: Börje Lantz samling