Zorn etsning Lots

Zorn etsning Lots
Zorn etsning Lots
Zorn etsning Lots
Zorn etsning Lots
Zorn etsning Lots
Zorn etsning Lots

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): Lots, 1919, signerad Zorn, etsning, 17,7x11,8 cm, litteratur: Asplund 285, Hjert & Hjert 286, ZG 285

177365

2013-04-04