Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BYRÅ med huggen stenskiva, 1800-tal, gustaviansk stil, 3-lådig, intarsia med putti och festonger, höjd 83, 47,5x94, nyckel finns

Låsen borttagna, smärre fanérskador

177369

2013-04-04