Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ med huggen stenskiva, 1800-tal, gustaviansk stil, 3-lådig, intarsia med putti och festonger, höjd 83, 47,5x94, nyckel finns
Låsen borttagna, smärre fanérskador
177369
2013-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här