Victor Vasarely färglitografi

Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): "Nethe", 1969, signerad Vasarely, 51/138, färglitografi, 46x40 cm, ur "René Descartes, le Discours de la Méthode", portfolio
PROVENIENS: Börje Lantz samling

177374

2013-04-03