Victor Vasarely färglitografi

Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi
Victor Vasarely färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): "Optisk komposition", 1969, signerad Vasarely, 51/138, färglitografi, 46x40 cm, ur "René Descartes, le Discours de la Méthode", portfolio
PROVENIENS: Börje Lantz samling

177379

2013-04-03