Olle Svanlund olja på duk

Olle Svanlund olja på duk
Olle Svanlund olja på duk
Olle Svanlund olja på duk
Olle Svanlund olja på duk

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVANLUND, Olle (1909-1996): "Le mur cosmique", signerad och daterad Svanlund 74, olja på duk, 99x80 cm
PROVENIENS: Börje Lantz samling

177392

2013-04-03