Uno Svensson blandteknik

Uno Svensson blandteknik
Uno Svensson blandteknik
Uno Svensson blandteknik
Uno Svensson blandteknik

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSSON, Uno (1929-2012): "Människa/Objekt I" och "Collagefigur", signerad Uno Svensson 94, blandteknik, 39x28 resp. 32,5x21,5. Proveniens: Galleri Cupido, Stockholm (2)
PROVENIENS: Börje Lantz samling

177405

2013-04-03