Uno Svensson blandteknik
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVENSSON, Uno (1929-2012): "Människa/Objekt I" och "Collagefigur", signerad Uno Svensson 94, blandteknik, 39x28 resp. 32,5x21,5. Proveniens: Galleri Cupido, Stockholm (2)
PROVENIENS: Börje Lantz samling
177405
2013-04-03