Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
SKÅL, underhaltigt silver, 18/1900-tal, Burma/Thailand, reliefdekor av fabeldjur, höjd 8, diameter 14 cm
Bucklor, inskription
177410
2013-03-31
Gör en kostnadsfri värdering här