Olle Bonniér färglitografi
2013-04-06
177412
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad O. Bonnier, 45/100, färglitografi, 38,5x57 cm