Bert Johnny Nilsson färglitografier
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILSSON, Bert Johnny (född 1934): "Mediet" och "Tankens stenar på besök", (2), signerade och daterade B Johnny Nilsson 73, numrerade 26/150, färglitografier, 78x54 cm
PROVENIENS: Börje Lantz samling
177413
2013-04-03