Bert Johnny Nilsson färglitografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILSSON, Bert Johnny (född 1934): "Mediet" och "Tankens stenar på besök", (2), signerade och daterade B Johnny Nilsson 73, numrerade 26/150, färglitografier, 78x54 cm
PROVENIENS: Börje Lantz samling

177413

2013-04-03