Armbandsur collier hänge

Armbandsur collier hänge
Armbandsur collier hänge
Armbandsur collier hänge
Armbandsur collier hänge
Armbandsur collier hänge
Armbandsur collier hänge

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

HERRARMBANDSUR, Tissot, 1940-tal, DAMARMBANDSUR, Calvin Klein, HÄNGE, 18 k guld, PÄRLCOLLIER, ÖRHÄNGE, vitguld, smådiamanter, BROSCH, pietra dura, mm

Zustandsbeschreibung

Slitage, snurrebus saknas

177416

2013-03-31