Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HERRARMBANDSUR, Tissot, 1940-tal, DAMARMBANDSUR, Calvin Klein, HÄNGE, 18 k guld, PÄRLCOLLIER, ÖRHÄNGE, vitguld, smådiamanter, BROSCH, pietra dura, mm
Zustandsbeschreibung
Slitage, snurrebus saknas
177416
2013-03-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner