Bengt Böckman etsningar
2013-04-03
177417
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BÖCKMAN, Bengt (född 1926): "Utan titel", (2), signerade Bengt Böckman och numrerade 55/150, etsningar, 50x59,5 cm
PROVENIENS: Börje Lantz samling