Karl Momen färglitografi
2013-04-06
177420
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
MOMEN, Karl (född 1935): Komposition signerad Momen -76, färglitografi, 21/90, bildmått 50x70 cm