Marcel Mouly akvarell på papper

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MOULY, Marcel (Frankrike 1918-2008): "Komposition med figurer", signerad och daterad M. Mouly -52, akvarell på papper, 49x62 cm
PROVENIENS: Börje Lantz samling

Fuktskador

177422

2013-04-03