Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MOULY, Marcel (Frankrike 1918-2008): "Komposition med figurer", signerad och daterad M. Mouly -52, akvarell på papper, 49x62 cm
PROVENIENS: Börje Lantz samling
Fuktskador
177422
2013-04-03
Gör en kostnadsfri värdering här