Änterbila

Änterbila
Änterbila
Änterbila
Änterbila
Änterbila
Änterbila

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ÄNTERBILA, svensk, m/1780, stämplad klinga, längd 88 cm
PROVENIENS: Häringe slott

177430

2013-04-25