Bergèrer 1 par
2013-04-04
177443
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERGÈRER, 1 par, sekelskifte, Louis XV-stil, grön sammetsklädsel
Bruksslitage, skador, lösa kantband