Skrivbord mahogny
2013-04-04
177445
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal, fanerat med mahogny och jakaranda, bronsbeslag, höjd 79, 150x80, nyckel finns
Ytskador