Sengustaviansk spegel

Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel
Sengustaviansk spegel

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk stil, 1800-tal, med förgylld ram, höjd 168, bredd 81 cm, 2 lösa dekorelement medföljer

Ytskador

177454

2013-04-01