Sponton

Sponton
Sponton
Sponton
Sponton

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPONTON, 17/1800-tal, märkt O.R.7.C.8. på järnskodd stång, längd 240 cm
PROVENIENS. Häringe slott

Ytrost

177474

2013-04-25