Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPONTON, 17/1800-tal, märkt O.R.7.C.8. på järnskodd stång, längd 240 cm
PROVENIENS. Häringe slott
Ytrost
177474
2013-04-25
Gör en kostnadsfri värdering här