Henri Goetz färgetsningar

Henri Goetz färgetsningar
Henri Goetz färgetsningar
Henri Goetz färgetsningar
Henri Goetz färgetsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOETZ, Henri (1909-1989):(2) Komposition, signerade Goetz, 12/48 respektive 43/60, färgetsningar, bladmått 57x76 respektive 45x56 cm

Smärre fläckar något gulnade

177475

2013-04-06