Sven Fahlstedt olja på pannå

Sven Fahlstedt olja på pannå
Sven Fahlstedt olja på pannå
Sven Fahlstedt olja på pannå
Sven Fahlstedt olja på pannå

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAHLSTEDT, Sven (1900-tal): Stockholmsvy, signerad Sven Fahlstedt, olja på pannå, 45x55 cm

177516

2013-04-06