Gunnar Johnsson olja på duk

Gunnar Johnsson olja på duk
Gunnar Johnsson olja på duk
Gunnar Johnsson olja på duk
Gunnar Johnsson olja på duk

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNSSON, Gunnar (1917-2007): Abstrakt komposition, signerad G. Johnsson, olja på duk, 65x65 cm

177520

2013-04-06