Edith Gert olja

Edith Gert olja
Edith Gert olja
Edith Gert olja
Edith Gert olja

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GERT, Edith (1906-1983): Stilleben, signerad, olja på duk, 48x68 cm

Tryckmärken, smärre hål, skrapmärken

177544

2013-04-05