Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets första hälft, empirestil, mässing samt bömiskt slipat glas, stämplade "Made in Austria", höjd 21 cm

177552

2013-04-03