Olle Bonniér färglitografi
2013-04-07
177553
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad O. Bonnier, 34/150, färglitografi, 25x77 cm