Blombord vitmålat

Blombord vitmålat
Blombord vitmålat
Blombord vitmålat
Blombord vitmålat
Blombord vitmålat
Blombord vitmålat

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BLOMBORD, 1900-tal, Carl Larsson-typ, bemålad furu, höjd 87, 96x22 cm

Bruksslitage

177556

2013-04-03