Helge Eugén Lindholm olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LINDHOLM, Helge Eugén (född 1922): Figurer vid strand med båtar och hus, olja på duk, signerad, 50x61 cm

177560

2013-04-06