Vaser fat äggkoppar Alf Wallander

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, FAT, ÄGGKOPPAR, 9 dlr, flintgods, Alf Wallander, 8 dlr märkta Dessin Alf Wallander Rörstrand, jugend, fiskfatets längd 41,5 cm

Krackeleringar, nagg

177572

2013-04-01