Vilhelm Serber olja

Vilhelm Serber olja
Vilhelm Serber olja
Vilhelm Serber olja
Vilhelm Serber olja

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

SERBER, Vilhelm (Danmark, 1902-1977): Båtar i aftonrodnad, signerad V Serber, olja på pannå, 31x39 cm

177573

2013-04-05