Camilla Pyk olja på duk

Camilla Pyk olja på duk
Camilla Pyk olja på duk
Camilla Pyk olja på duk
Camilla Pyk olja på duk

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PYK, Camilla (född 1966): Komposition med samtalande figurer och fåglar, signerad C Pyk, olja och metallicfärg på duk, 102x100 cm

Saknar ram

177582

2013-04-06