Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
EKSTRÖM, Per (1844-1935): Vinterlandskap i månsken, signerad P. Ekström, olja på duk, 62x80 cm
Proveniens: inköpt på Nordiska Kompaniet 1907
177585
2013-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här