Per Ekström oljemålning

Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning
Per Ekström oljemålning

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

EKSTRÖM, Per (1844-1935): Vinterlandskap i månsken, signerad P. Ekström, olja på duk, 62x80 cm
Proveniens: inköpt på Nordiska Kompaniet 1907

177585

2013-04-04