Ytterfoder Alf Wallander
2013-04-01
177597
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YTTERFODER, flintgods, Alf Wallander, märkt Dessin Alf Wallander Rörstrand, jugend, höjd 23,5, diameter 26 cm
Krackeleringar, nagg, sprickor