Ytterfoder Gunnar Wennerberg

Ytterfoder Gunnar Wennerberg
Ytterfoder Gunnar Wennerberg
Ytterfoder Gunnar Wennerberg
Ytterfoder Gunnar Wennerberg
Ytterfoder Gunnar Wennerberg
Ytterfoder Gunnar Wennerberg

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, flintgods, jugend, Gunnar Wennerberg, märkt G Wennerberg 1902 Gustafsberg, höjd 23, diameter 28 cm

Skador, lagningar

177598

2013-04-01