Rune Person olja på duk
2013-04-06
177606
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PERSSON, Rune (1914-1990): Sommarmotiv med grindar och hus i trädgård, signerad Rune Person, olja på duk, 85x45 cm