Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
800 SEK
VASER, 1 par, 1900-tal, jugend, Frankrike, AMPEL, VAS, Rörstrand, höjd 17,5-25,5 cm
Krackeleringar, nagg
177617
2013-04-01
Gör en kostnadsfri värdering här