Vaser ampel

Vaser ampel
Vaser ampel
Vaser ampel
Vaser ampel

Klubbat för:

700 SEK

800 SEK

VASER, 1 par, 1900-tal, jugend, Frankrike, AMPEL, VAS, Rörstrand, höjd 17,5-25,5 cm

Krackeleringar, nagg

177617

2013-04-01