Skäkteträ

Skäkteträ
Skäkteträ
Skäkteträ
Skäkteträ
Skäkteträ
Skäkteträ
Skäkteträ
Skäkteträ

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÄKTETRÄ, blåmålat med polykrom dekor av blommor, daterad 1835, längd 49 cm

Bruksslitage

177625

2013-04-02